.
Busola
.
ABCDEFGHIJKLŁMNOPRSŚTUWZŻ
szukaj
Wizytówka
to internetowa ulotka z podstawowymi informacjami o firmie. W przeciwieństwie do drukowanej ulotki tu można błyskawicznie wprowadzać konieczne zmiany. Wizytówka to raczej informacja a nie reklama. Informacja oczekiwana przez klientów, pacjentów czy też poszukiwaczy wiedzy. Umieszczamy tu plan dojazdu, godziny otwarcia, podstawowe informacje o produktach, usługach i wyposażeniu.
Słowa kluczowe
Słowa, które oddają istotę rzeczy. Zamieszczone same, dla człowieka wyglądają dziwnie, dla komputera zaś są bardzo pomocne w poszukiwaniach.
Nazwa firmy rzadko oddaje to czym się firma zajmuje. Branża, w której umieściliśmy firmę często wystarczy. Jeśli jednak firma np. zajmująca się reklamą wśród swoich słów kluczowych umieści słowa: baner, szyld, wizytówka, reklama, nadruki ... to klient ma ułatwione zadanie w znalezieniu wykonawcy. Wystarczy jak wpisze w polu "Słowo kluczowe" np. reklama, kliknie "szukaj" i ukaże mu się właśnie ta firma.
Twoje logo w Busoli.

Znak firmowy stał się nieodzownym elementem działalności gospodarczej. Zarówno duże koncerny jak i małe firmy dbające o swoją markę, promując swoje logo. Prosty, łatwo rozpoznawalny znak stał się wizytówką towarów, stanowiąc niepodważalną gwarancję jakości.
Umieszczenie loga w Busoli spełnia podwójną rolę. Po pierwsze, wyróżnia twoją firmę wśród innych, które nie podjęły decyzji o umieszczeniu swojego znaku w spisie. Po drugie, promuje twój znak firmowy.
Znak firmowy w Busoli może pojawić się w 2 miejscach:
 • miniatura

  miniatura

  maksymalna szerokość 50 pikseli, znak umieszczany przy listach firm

  miniatura

 • logo

  logo

  maksymalna szerokość 200 pikseli, umieszczane przy opisie firmy.
  logo
Jeżeli podejmiesz decyzję o umieszczeniu loga w Busoli:
 1. Posiadasz logo ale nie w wersji elektronicznej lub nie masz możliwości dostosowania go do naszych wymogów technicznych - skontaktuj się z nami.
 2. Posiadasz logo i jesteś w stanie obrobić plik graficzny. Przygotuj 2 pliki w formacie gif (rozdzielczość nie większa niż 150 dpi ). Pierwszy plik - miniatura jego szerokość nie może przekroczyć 50 pikseli, drugi plik - logo - jego szerokość nie może przekroczyć 200 pikseli. Pamiętaj, aby zapisując obraz wybrać opcję przeźroczystego tła.Skontaktuj się z nami
 3. Nie posiadasz własnego logo - skontaktuj sie z nami. Koszt aranżacji loga uzależniony jest od Twoich wymagań.
Flash ...

© BUSOLA 1992 -2024
Ostatnia aktualizacja: 2024-02-28 23:14
Od 09.2005 stronę główną odsłonięto 6997974 razy.
Kodowanie: Ozga.pl
. INFORMACJE O FIRMIE zamknij