Okolic@ Strona Główna Okolic@
Forum społeczności lokalnych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesione śmieci z wyborów 2010
Autor Wiadomość
administrator
Administrator

Wysłany: Sob Gru 18, 2010 23:39   Przeniesione śmieci z wyborów 2010

Przeniesione posty.

administrator
Administrator

Wysłany: Sob Gru 18, 2010 23:41   

zuzia
Gość
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 19:17

i ja wierzę ze pan wierzy
małe pytanko, czy do Opactwa Benedyktynów egzorcysta tez przyjedzie????

-----------------------------------------------------------------------
zuzia
Gość
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 22:36

Osiecki, cnoto uczciwości na kogo głosować

---------------------------------------------------------------------

Radziwianka
Gość
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 23:01

Nie wierze własnym oczom. Myślałam, że w Radziwiu mieszkają mądrzejsi ludzie. Gdy czytam "zuzię" i "takie se" to myślę - W jakim otoczeniu ja żyję, mieszkam i obracam się ? Pod pseudonimem to każdy jest mądry. Dasz "burakowi" wolna rękę na Forum i wypisuje głupoty, a jaki wtedy jest mądry i odważny. Panie administratorze zamknij Pan to forum, bo co niektórzy to "podludzie". Osiecki Bogusław i Zbigniew Nowak to chociaż piszą normalnie do siebie, może nie przepadają za sobą, ale rozmawiają kulturalnie. Inni za to wolą atakowac. Nadali by się na wojnę. Powodzenia.

--------------------------------------------------------------------------

Radziwianka
Gość
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 23:09

"takie se" to chyba spac nie może.O godz.4.36 pisze wiersze. Chociaż przepraszam , bo poeci o różnych porach dostają olśnienia i natchnienia. Podziwiam i zyczę madrzejszych natchnień.

-------------------------------------------------------------------

rysiek
Gość
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 20:43

Po co pan panie Osiecki cytat "na swoją prośbę uruchomił ten wątek bez konieczności rejestracji" ??

OsieckiBogusław

Wysłany: Pią Gru 03, 2010 23:20 Brakuje dyskusji

Jeśli do napisania na forum niezbędna rejestracja to bardzo, bardzo rzadko, poza mną, ktokolwiek pisze. Okazuje się, że jak forum jest odblokowane to sporo wpisów się pojawia. Niestety, są anonimowe i w treści bezwartościowe. Może taki jest stan ducha? Nawet pan Zbigniew Nowak zaprzestał dobrze zapowiadajacej się polemiki. Szkoda.
Osobiście, z zasady, anonimom nie odpowiadam. Jeśli wpis daje się przeczytać (krótki, bez wulgaryzmów i pomówień) to czynię wyjątek. Akceptuję powody, dla których niektórzy nie chcą ujawniać w Sieci swojego nazwiska.

--------------------------------------------------------------------------------

takie se
Gość
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 23:40

Dla radziwianki:
radziwie radziwie
osiedle kochane
dobre dla mej duszy
która tu ostanie

jest tu ulic duzo
wąskich i szerokich
malowane płoty
a błota głebokie
prezes jeżdzi bryczką
zosieńka minerwą
ja na tramwaj ni mam
dobrze ci tak ścierwo
wazne mam powody
znane nawet dziecku
ze ja klnę radziwskim
a prezes S.....IM

------------------------------------------------------------------------

OsieckiBogusław

Wysłany: Nie Gru 05, 2010 09:58 Zapraszam do dyskusji

Panie Zbigniewie, mieszkańcy czekają na naszą polemikę. Zagłądają, zaglądają a tu nic.

---------------------------------------------------------------------------

Nowakowski Zbigniew
Gość
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 14:20

Proponował bym zacząć polemikę z Przewodniczącym Nowakiem na Radzie Mieszkańców Osiedla, która dla przypominam Panu Osieckiemu, odbywa się w każdy pierwszy czwartek miesiącao godz. 18. Pana propozycja jest podstępem który wykorzysta pan przy najbliższej okazji.
Mamy na to dowody z poprzednich pańskich wpisów .

Ja
Gość
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 18:56

A co z wynikami II tury ? Coś cicho jak po śmierci organisty

takie se
Gość
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 21:25

cicho wszedie
śniezno wszędzie
Nowakowski prezydentem
na radzwskich ulicach
inwestycji nie bedzie
a i młyna nie bedzie
a i rynku nie bedzie
i musum nie bedze
ale smutek i zal bedzie

--------------------------------------------------------------------

OsieckiBogusław

Wysłany: Wto Gru 07, 2010 05:29 Druga tura

Wyniki głosowania na prezydenta miasta Płocka w drugiej turze.

Radziwie
Frekwencja
Stocznia - 32,94%
Przedszkole - 31,79%
Głosy
Mirosław Milewski
Stocznia - 329 (59,28%)
Przedszkole - 349 (68,30%)
Andrzej Nowakowski
Stocznia - 226 (42,16%)
Przedszkole - 162 (31,70%)

Ja
Gość
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 20:53 Re: Druga tura

Te wyniki to tylko podsumować cytatem z dzisiejszej komedii o Kargulach i Pawlakach

... to nie grzech, ale wstyd

TAKIE SE
Gość
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 22:09

miałeś chamie złoty róg
miałeś chamie czapkie z piór
teraz ci się ostał
teraz ci się ostał ...................................................................................jeno sznur

te lata inwestycji na Radziwiu juz
się nie wrócą szanowni rodacy.
Na MUSEUM DŁU...................................................................................GO BĘDZIE CZEKAĆ

-----------------------------------------------------------------

Rafał
Gość
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 09:13

Gratulacje dla nowego prezydenta. Prezydent z PO +
Radny z Radziwia z PO -.

---------------------------------------------------------------

wyborca
Gość
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 17:57

Panie Rafale,
proszę się nie obrażać, że Pana nie wybrano. Takie nasze prawo, więc wybieramy tego, kto działa, jest znany i rokuje szanse na dobrego radnego.
Pan dla większości z nas znany jest ze zdjęcia. Godne pochwały jest, że Pan pomagał w czasie powodzi w Dobrzykowie, ale nie tylko Pan tam był.
Nie żałuję, że na Pana nie głosowałem czytając Pana żenujące komentarze godne obrażonego smarkacza.
Proszę wziąć się do roboty, nie ten jest jedynym słusznym kandydatem, bo jest z PO, tylko ten, który ma nasze zaufanie, działa i potrafi pogodzić się z porażką. Z godnością!

takie se
Gość
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 20:47

Panie Rafał
Lenina morderce
tatuni sprzedać
społeczne popracować
i za 4 lata stariować
a i policją się nie afiszować

---------------------------------------------------------

Rafał
Gość
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 09:15

No tak.
Na nikogo się nie obrażam, żal mi tylko Pana Kominka, który przez wiele lat się udzielał, jest znany i lubiany a i tak zrobiliście go w ...ja.
Jak patrze na "solidarnośc" w Radziwiu, to ten Lenin jednak by sie przydał :)
Pozdrowienia.

jamnik
Gość
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 10:07

Nikt nikogo w h...a nie zrobił jak pan to delikatnie nazwał.Tomek wygrał wybory w Radziwiu tylko żądni władzy inni musieli koniecznie wystartowac i sprzątnąc mu głosy..Miedzy innymi pan.Swoja droga z takim słownictwem zapewne byłby pan złym radnym.Wiec dobrze sie stało.

Rafał
Gość
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 14:18

Panie Jamnik:
1. Nie używam niewłaściwego słownictwa.
2. Wyraz, który ma Pan na myśli piszemy przez Ch
3.Ja myślałem o Mikołaju :)
4. Proszę sprawdzic ile otrzymałem głosów na Radziwiu i zastanowi się nad swoim postem.
5. Proponuję siedziec w budzie bo ogonek może zmarznąc - bez obrazy.

wyborca
Gość
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 18:25

Panie Rafale,
oprócz smarkaterii reprezentuje Pan też model typowego kłamczuszka.
Nie sądzę, aby ktokolwiek uwierzył teraz w Pana żal wobec przegranej Pana Kominka.
Własna d..a bardziej boli.
Otrzeć łzy, wytrzeć nosek, podziękować rodzinie za 25 głosów i do przodu! (jak mawiał Pana idol Lenin)
P.S.
Pisząc d..a miałem na myśli duszę :)

----------------------------------------------------------------------

Rafał
Gość
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 18:57

Szanowny wyborco, nie posiadam rodziny mieszkającej w Radziwiu.
To popiersie to nie Lenin lecz Macierewicz, tylko mu okulary spadły.

-----------------------------------------------------------------------------------

ANO
Gość
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 19:46

kiedy tatko kuł lenina na scenie politycznej macierewicza ne było.
OT KŁAMCZUSZEK.

tatar
Gość
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 12:11

no i wróciliśmy lat 90 tych ubiegłego stulecia czyli rządy komuszków i centro- prawicy. A wszystko zawdzięczamy ludziom obcym nie związanym z naszym ukochanym miastem. Bo jak można zauważyć tylko rdzenne dzielnice ( Radziwie, Stare Miasto i Borowiczki) potrafią zawsze dobrze głosować (nie chodzi mi tylko o ostatnie wybory) a reszta to ludność napływowa, która przybyła do naszego miasta za pieniędzmi związanymi z budową petrochemii. szkodz tylko że nie ma takiego forum w mieście. Brawo dla Busoli i Radziwia .Pozdrawia prawdziwy tatar, radziwiak i płoczczanin

-----------------------------------------------------------------------------------

OsieckiBogusław

Wysłany: Sob Gru 11, 2010 19:26 Do "tatara"

prawdziwy tatar, radziwiak i płoczczanin
Tak, to musi być Ktoś. Znam, póki co, jedną osobę, która przyznaje się do tatarskiego i radziwskiego pochodzenia ale nie mieszka obecnie w Radziwiu. Z reguły, wszyscy się wstydzą pochodzenia tatarskiego. Może to, że sprowadziłem w tym roku do Płocka prawdziwego Tatara, książęcej krwi, naukowca, Selima Achmatowicza, przełamie tę niechęć. Z wyrazami szacunku, nie ironii, pozdrawiam.
Busola tylko pomaga forum. Dziękuję za miłe słowa. Tym bardziej, że inni "prawdziwi" radziwiacy straszą prokuratorem za to właśnie forum.
Dziękuję za dyskusyjne ale nieobraźliwe sformułowania. Tak właśnie winniśmy tu rozmawiać.
Spróbuję trochę bronić ludności napływowej. Pozwolę sobie zauważyć,m że Marek Lajourdie, Leon Dorobek, ks. Aleksander Strużyński to byli "napływowi" radziwiacy. Nie tylko ja uważam, że zasłużyli się dla Radziwia i nie tylko dla Radziwia.
Co do wyborów to dyskusyjne jest sformułowanie "dobrze głosować". Co to znaczy? Czy ci co poprzednio dwukrotnie wybierali Milewskiego i teraz na Niego głosowali to dobrze głosowali?
Znam takich co twierdzą, że głosując obecnie na Nowakowskiego, dobrze głosowali. Problem tylko w tym, że nie potrafili tego uzasadnić.

ukrainiec
Gość
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 20:01

Panie Bogusławie tatar nie tatar, ale tatarzyna, docenIał ją pan kiedyś.

OsieckiBogusław

Wysłany: Sob Gru 11, 2010 21:13 Do "ukrainca"

Szkoda, że nie na temat ostatnich wyborów, chociaż trochę o wyborach też.
Kiedyś, dawno, dawno temu, kiedy mieliśmy jednego z prawdziwych proboszczów, ukazywał się miesięcznik "Radziwie". Kapitalne, lokalne czasopismo, świetnie prowadzone przez tegoż Proboszcza. Pisywała tam świetne teksty o tematyce społecznej, lokalnej osoba podpisująca się "MM". Lubiłem je czytać. Ostry język, wyrażny system wartości, słuszne bieżące sprawy. Zniknęła wraz z czasopismem.
Przy poprzednich wyborach do Rady Miejskiej jedną z kandydatek była pani Maria Klaś. Też próbowała być dziennikarką. Napisała do "Sygnałów Płockich" niefortunny artykuł o walkach w Radziwiu we wrześniu 1939 roku. Wyraźnie, jeśli się nie mylę, chciała zaistnieć przed wyborami. Artykuł niby historyczny, oparty na hipotetycznych relacjach świadków zawierał mnóstwo błędów i insynuacji. Nieudana próba i nieeleganckie wykorzystanie tematu. Później napisała kilka artykułów w tychże "Sygnałach" w tonie klakiera Rady Mieszkańców.
Doceniałem "MM". Brakuje dobrych dziennikarzy. Mogą popróbować na tym forum. Poeci już to robią!
Doceniam wiele osób w Radziwiu. Niestety w stosunku do kilku osób muszę z przykrością użyć czasu przeszłego - doceniałem. Najlepiej sprawdzamy się w działaniu.
Tatarzyna - dowcipnie.

...
Gość
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 23:23

A co to za post Panie Osiecki ?????? Sugerujesz Pan że teraźniejszy Proboszcz jest nieprawdziwy?? Ze wcześniejsi byli lepsi ?? Nie rozpisuj sie pan na temat gazety 'Radziwie' bo widze ze nie masz Pan pojęcia o tym kto gazetę tą robił jakie to były koszty kto ją wydawał i kto nad nią pracował.Dałeś Pan na to to ze złotówkę???Piszesz Pan i ludzi w błąd wprowadzasz co dało już się zauważyc w temacie Wojtka Paszkiewicza.Nie pij pan do koscioła i do parafii bo kosciół owszem uważa i wariatów i niepełnosprawnych ale Pana jakoś ciężko do jakiejkolwiek grupy zaliczyc.Piszesz Pan że ten wątek tego forum "odblokowano na pańska prośbę" .... Proponuję poprosic hehehe o jego zamkniecie bo nic mądrego on do dyskusji nie wnosi. Aaa może nie bo wtedy to forum umrze śmiercią naturalną jak juz umierało wcześniej ...

Ps.Pilnuj Pan swojego psa i zakładaj mu kaganiec bo jak następnym razem się spotkamy to będzie mandat.

jamnik
Gość
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 23:32

Pannie Rafale oprócz sprzątania torów wokół swojego rancza , prosze o naprawę płota bo widziałem ostatnio że panu tir w szkode wszedł. Ja jako wyborca napewno to docenię.. Za cztery lata :)

P.s Ogonek ma się dobrze.

polo
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 08:09

Tytul tematu jest "wybory" a polowa postow o czym innym.O co chodzi ?

----------------------------------------------------------------------------------

Nowakowski Z.
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 09:28

Jeszcze nie tak dawno Wojtek był hieną dla druha.
Poprzedni proboszcz był cenzorem stalinowskim.
Teraz są chwaleni czy to nie chore.
CZY TO JEST CHOROBA WYLECZALNA???????????????????

wyborca
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 10:05

nie hieną a szelmą
Nowak w poprzednich wyborach pupilem.
Co się dzieje z niskim baranem?.

-------------------------------------------------------------

SWAT R.
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 11:04

gdzie ten wydział politechniki który O.B. ukończył?.
histori radziwskiej też tam uczyli?
to pytanie dla B.O.
Ile obozów pracy w czasie okupacji było na Radziwiu i gdzie?.

-----------------------------------------------------------------------------

kacprzak marek
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 11:24

dlaczego osiecki w poprzednich wyborach nawoływał do głosowania na pana nowaka?

tatar
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 13:03

pan Nowak miał szansę jako Radny Miasta i sądzę że jej nie wykorzystał!!!!! Proboszcz też nie potrafi uszanować tak dobrej parafii, w głowie mu koniki i próbuje nam wprowdzić agrowieś do miasta( bardzo szanuję wieś i jej naturalne uroki) ale nie tędy droga. Czemu nie wykonano parkingu przy kościele, jak były maszyny przy budowie ulicy Krakówka( ksiądz zarabiał na bazie dla tych maszyn). Dlaczego nie zrobiono boiska do koszykówki za domem parafialnym gdzie się podziały kosze, które tam leżały, boiska do siatkówkii i piłki nożnej też by tam się zmieściły.Po co ta organizacja parafiady przez proboszcza, chyba tylko dla reklamy przed biskupem jaki jestem cacy proboszcz. Jedynym sportowcem księdzem jakiego miała ta parafia to ksiądz Sajewski!!!!!! Pozdrawiam.

------------------------------------------------------------------------------

tatar
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 13:26

Z polityki jaką uprawia Pan Milewski można wywnioskować że nie jest to typowy pisowiec(Kaczyniak) lecz taki pisowiec, który chce zrobić coś dla miasta dla nas. Obawiam się że Pan Nowakowski będzie nijaki (takiego pamiętam z jagielonki), życzę Mu jak najlepiej i Tym co na niego głosowali. Zobaczymy mają 4 lata na przekonanie mnie i prawdziwych płoczczan. A jeszcze jedno Panu Milewskiemu zabrakło troche odwagii że nie przybył na inaugurację obrad nowej Rady( ode mnie żółta kartka). A jeszcze jedno po co te ataki na Pana Osieckiego nikt nie jest doskonały, ale chociaż jest prawdziwy, ma argumenty, potrafi wysłuchać i odpowiedzieć na zapytanie.

tatar
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 13:34

A jeszcze jedno co sie tyczy prałata Strużyńskiego to był świetny gość nie tylko ksiądz ale także Radziwiak (za takiego moze się uważać kogoś kto mieszka 25 lat na Radziwu przypominam). Pamietam jak dawł zarobić małym parafianom choćby przy robieniu uliczek na cmentarzu, pamietam te powiedzenia Wy Baby gorsze od Chłopów i inne. prawdziwy godpodarz parafii. Wzór do naśladowania!!!!!!

OsieckiBogusław

Wysłany: Nie Gru 12, 2010 15:42

Do gościa bez nicku, pełnego anonima
My radziwiacy i radziwianki lub inaczej mieszkańcy Radziwia winniśmy mówić (pisać) na temat, podawać dowody na swoje tezy i nie obrażać. Taki apel.
Przepraszam ale ponieważ odpowiedź jest niemożliwa bo nie ma pytania więc postanowiłem zrobić analizę tekstu. Tak dla edukacji.

A co to za post Panie Osiecki ?????? Sugerujesz Pan że teraźniejszy Proboszcz jest nieprawdziwy?? Ze wcześniejsi byli lepsi ??
Pomówienie, nic takiego nie napisałem. Wymyśla się własne wnioski i omawia się jakby były moje!

Nie rozpisuj sie pan na temat gazety 'Radziwie' bo widze ze nie masz Pan pojęcia o tym kto gazetę tą robił jakie to były koszty kto ją wydawał i kto nad nią pracował.Dałeś Pan na to to ze złotówkę???
Tematem mojego wpisu byli dziennikarze a nie miesięcznik "Radziwie". Wspomniałem też o "Sygnałach...", i co z tego? Znów pomówienia, że nie znałem kosztów, że nie dałem złotówki... Jak młodzi ludzie roznosili czasopismo to dawałem tyle lub więcej niż chcieli. Najczęściej chcieli 2zł.

Piszesz Pan i ludzi w błąd wprowadzasz co dało już się zauważyc w temacie Wojtka Paszkiewicza.
Proszę o dowód gdzie wprowadzam w błąd?
Co do mojego wpisu ma Wojtek Paszkiewicz? Typowa ucieczka od tematu.

Nie pij pan do koscioła i do parafii bo kosciół owszem uważa i wariatów i niepełnosprawnych ale Pana jakoś ciężko do jakiejkolwiek grupy zaliczyc.
Proszę o wskazanie miejsca w moim wpisie gdzie "piję" do kościoła. Znowu pomówienie i dalej obrażanie.

Piszesz Pan że ten wątek tego forum "odblokowano na pańska prośbę" .... Proponuję poprosic hehehe o jego zamkniecie bo nic mądrego on do dyskusji nie wnosi. Aaa może nie bo wtedy to forum umrze śmiercią naturalną jak juz umierało wcześniej ...
Bez komentarza, tzw. bełkot.

Ps.Pilnuj Pan swojego psa i zakładaj mu kaganiec bo jak następnym razem się spotkamy to będzie mandat.
Co ma pies do mojego wpisu?
Mój pies, jak jest na zewnątrz, to nie gryzie. Poza tym jest regularnie szczepiony. Nie mogę kupić kagańca dla tak małego psa.
Tak sobie myślę, że kaganiec na klawiaturę to przydałby się niektórym forumowiczom.

Do "polo".
[ Dodano: Nie Gru 12, 2010 15:49 ]
Tytul tematu jest "wybory" a polowa postow o czym innym.O co chodzi ?

My radziwiacy i radziwianki lub inaczej mieszkańcy Radziwia winniśmy mówić (pisać) na temat, podawać dowody na swoje tezy i nie obrażać. Taki apel.

Też chciałbym wiedzieć o co chodzi. Najczęściej chodzi, niestety, o "dokopanie" mojej skromnej osobie. Tak po prostu. To tak jak z Jarosławem Kaczyńskim. Nawet jak nic nie robi to jest jego wina i trzeba się Go czepiać.
Ponieważ podobnie pisze kilka osób, narzuca się porównanie do ataku sfory.
Jak działa sfora?

Proponuję coś od siebie, jakieś przemyślenia, pytania NA TEMAT WYBORÓW. Czekamy!

Do Nowakowski Z.
[ Dodano: Nie Gru 12, 2010 15:58 ]

Jeszcze nie tak dawno Wojtek był hieną dla druha.
Proszę o dowody, kiedy, jak, gdzie i cytat.

Poprzedni proboszcz był cenzorem stalinowskim.

Teraz są chwaleni

czy to nie chore.
Tak to wasze pisanie Nowakowski Z. jest chore!

CZY TO JEST CHOROBA WYLECZALNA???????????????????
To zależy od osobnika i terapii. Mniej telewizji, więcej czytać klasyki i niezależnej prasy. Polecam też Radio Maryja a szczególnie wieczorami Rozmowy Niedokończone.

Do "wyborcy"
[ Dodano: Nie Gru 12, 2010 16:02 ]

nie hieną a szelmą
Nowak w poprzednich wyborach pupilem.
Co się dzieje z niskim baranem?.

Do "Swat R."
Nie wiem czy to do mnie, jeśli tak to nie "chwytam". Wygląda na bełkot.

[ Dodano: Nie Gru 12, 2010 16:08 ]

gdzie ten wydział politechniki który O.B. ukończył?.
histori radziwskiej też tam uczyli?
to pytanie dla B.O.
Ile obozów pracy w czasie okupacji było na Radziwiu i gdzie?.

Nie na temat wyborów. Proszę tekst zamieścić w dziale "Historia". Proszę dodać o czyją okupację chodzi?

Do "tatara"
[ Dodano: Nie Gru 12, 2010 16:25 ]
Co do parkingu przy kościele. Winien być tu gdzie jest obecnie nowe przedszkole! Jest niezbędny. Przedszkole powstało w strefie ochronnej kościoła (tak jest w nowym Studium Zagospodarowania). Jest to architektoniczna profanacja sacrum.

Ksiądz Sajewski jak po Radziwiu objął parafię w Makowie Mazowieckim to tam zorganizował też klub sportowy.

Zbieram wspomnienia o śp. Aleksandrze Strużyńskim. Proszę o kontakt.

Dziękuję za wpisy.

-------------------------------------------------------------------------

.....
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 20:02

śp.ALEKSANDER STRUŻYŃSKI
jest na temat?

----------------------------------------------------------------------------

????
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 21:35

Bogusławie nie tak z twoją pamięcią.
Nie na temat.
za co wyleciałeś z komisji grantowej?

////
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 22:36

No to ile było tych obozów w czasie okupacji faszystowskiej, a była jedna.
Wicie towarzyszu Łosiecki

--------------------------------------------------------------------------------

...
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 23:17

CZŁEKU OSIECKI NIE KŁAM.
Nic społecznie dla Rdziwia nie zrobiłeś
za te niby społeczne prace pobierasz dużą garze

-------------------------------------------------------------------------------------

......
Gość
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 23:20

nic za darmo ale nie grać społecznika.

-------------------------------------------------------------------------------

galileo
Gość
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 17:39

Prokurator w Płocku wszczyna dochodzenie przeciwko "Sworze Płoczczanina Roku",a to pech.
Ponoć za duży był popyt na wyborczą w tym czasie.

OsieckiBogusław

Wysłany: Czw Gru 16, 2010 22:49 Trochę prawdziwiej poezji

Wiersz Juliana Tuwima "Całujcie mnie wszyscy w dupę".

Absztyfikanci Grubej Berty
I katowickie węglokopy,
I borysławskie naftowierty,
I lodzermensche, bycze chłopy.
Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajką wytwornych pind na kupę,
Rębajły, franty, zabijaki,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Izraelitcy doktorkowie,
Widnia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę !
Którzy chlipiecie z “Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,

Item aryjskie rzeczoznawce,
Wypierdy germańskiego ducha
(Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
Werzcie mi, jedna będzie jucha),
Karne pętaki i szturmowcy,
Zuchy z Makabi czy z Owupe,
I rekordziści, i sportowcy,

Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturę,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,

Item ów belfer szkoły żeńskiej,
Co dużo chciałby, a nie może,
Item profesor Cy… wileński
(Pan wie już za co, profesorze !)

I ty za młodu nie dorżnięta
Megiero, co masz taki tupet,
Że szczujesz na mnie swe szczenięta;

Item Syjontki palestyńskie,
Haluce, co lejecie tkliwie
Starozakonne łzy kretyńskie,
Że “szumią jodły w Tel-Avivie”,
I wszechsłowiańscy marzyciele,
Zebrani w malowniczą trupę
Z byle mistycznym kpem na czele,

I ty fortuny skurwysynu,
Gówniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na gębie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu,

Item ględziarze i bajdury,
Ciągnący z nieba grubą rętę,
O, łapiduchy z Jasnej Góry,
Z Góry Kalwarii parchy święte,
I ty, księżuniu, co kutasa
Zawiązanego masz na supeł,
Żeby ci czasem nie pohasał,

I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
Iżem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę !…

Ja
Gość
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 07:45

OsieckiBogusław napisał/a:
Polecam też Radio Maryja a szczególnie wieczorami Rozmowy Niedokończone.

To wszystko tłumaczy

zygolak
Gość
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 11:23

Galileo nie wiem co oznacz słowo swora,czy to może grupa nieuczciwych ludzi?
Bo sfora lub watacha.

frant
Gość
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 11:40

WIESZ BOGUMIŁ CHĘTNIE BYM CIĘ WYCAŁOWAŁ, PRAGNIESZ TEGO?-
DLACZEGO TAK DŁUGO KARZESZ CZEKAĆ?

Przeciwnik Debilizmu
Gość
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 21:13

No w koncu panie druhu sie otworzyliscie.Ile mozna czekac. Super poezja aż mi łza poleciała :/ Brawo !!!

jo kuba
Gość
Wysłany: Wczoraj 0:55

nu i wrescie boguś jezdes nosz a nie trza byłom tak łodrazu tylko swoje jo wytrzusoć i po co łodrazu przemówiuł byś jezykiem swoich przodków i było by wsicko w porzundku a tak to sie naszorpołeś na tłukies piurów nałumołeś i za czem nu za czem coś mioł z tego a nic teroz my cie wsiccy w dupe wycałujem nu niechtury moze by i co ine chcioł ale to musisz łuwazoć oby póżni kartofli nie gubić
cieszem sie łokropnie ze ty boguś juz teroz bedziesz nosz redziwski na redziwski ziemi tylko boguś zanim bedzies całkiem nosz musisz wpierwy prysięgnuć nam ze juz nigdy a nigdy pacirzow przy radzie redziwski nie bedziesz nos uczuł
ze juz nigdy a nigdy nie bedziesz wojtuska naszygo od szelmow wyzywoł
ze juz nigdy na garnitury nowoka patrzuł nie bedziesz
ze juz nigdy piochu z kaminiamy kiele starych grobów nie bedzieszkazoł sypoć ze juz nigdy zołtych lizoków przy grobach naszych przodk ów nie bedziesz wbiioł
ze juz nigdy na nasych ludzi które za darmo pomagaju innem -psów na nich nie bedziesz wiszoł
i musisz tyz przysięgnuć co oby wymyślisz albo widza jako ci w nocy najdzi to wpierwej do zarzundu rady redziwskiej prydziesz powisz ze mosz to i to do pokazania a zarzund zwoło rade cału a jak trza to i fachowcow pare no i łozeknie wtedy cz to coś przyniuszł to od wszechmoguncygo natknienie było czy łod szatana bo to wedle statuta bedzie.
nu i najwazniejsze obyś zowsze prawdu sie obywoł historyji jeszce postudiowoł ale taki zywy ni łod jakigoś pismoka a i pamietoj jak jktosik chce sobie trochu zaszybowoć to ty z procy do niego nie strzeloj bo proca ma dwie gumki
jak nad wsićkim sie zastaniwisz to pudziema do troloka na łachy łobmyjem cie wodu grzechy ci łodpuścim i bedziesz nosz. na amen

----------------------------------------------------------------------------------

z radziwia
Gość
Wysłany: Wczoraj 9:23

Świetny tekst, już dawno tak sie nie śmieliśmy ze znajomymi.
Gratulacje na inwencję twórczą

-------------------------------------------------------------------------------------

jo kuba
Gość
Wysłany: Wczoraj 10:13

jo kuba syn rochowy i lełocha strasznu zwide wedle ciebie boguś miołem śtery kwadransy przed rozbryzgiem co pamiętom wida było tako patrze przez łokienko a tu boguś ty na podworcu jakieś gałęziska wleczes pocichuchnu delikatnie oby cie nie zsrosić lotwirom łoberluft i gzecnie pytum cy wyśta boguś jeno łod rozumu odeszli?
a w rzadnym wypadku łodpowiedziołeś łodszedłem od oberluta i tok dumom dumomco ty za błagon na podwyzu mi urzundzosz i tak dali mysle myśle a tu drugo zwida pryszł co byś ty dbosz o łekologie radziwskum olij z kotłów kazołeś powyliwoć i popielniki pozakładoć bo to ekologicne no wisz boguś jak ty my tu wide ześ przysłoł to i rady radziwski nie trza wołoć bo to łod wszechmoguncygo natchnienie było.
nu boguś jok to o nos dbosz by na suchoty albi inne my nie wymerli.
miołem bogus jeszcze jednu zwide anu przyjechali jakieś łuse z bejzbolamy nu i młyn nosz młyn naczeli rozbiroć wziunem tube bo bojołem blizy podejść i pytum e chłopoki co wy co wy toś to bogusiowe łostawta to a u ni presydent nakazoł rozebrać i preniśc na posesyje zieluna śterdzieści trzy nu i opyłglem troche ale com sie namortwił tom sie namortwił
a tero to juz wstołem to boguś ci łopowiem co na twoi posesyi kiele wojny było
nu wtenczos to nie była twoje anu było tam wielgaśno a wielgaśno tako gura z piochu wisz na ty gorze a łosina ju nazywali no na ty gurze redziwioki wsić kie zdechłe kunie krowy śwynie kotów i psów nie chowali buł tam taki wielgaśny cmyntorz dla zdechloków a zawzdy letniu poru przy sobocie wiecorem uzundzały sobie carownice szabot na tych kopcoch po zdechlokach a boguś jakie to były dziółchy zebyś wiedzioł a cycte a dupiate do wszystkigo no nasze furmony nie jednu kopiejkie tam ostawiłi nu pore ich pozniostało w redziwiu boguś zebyś wtedy mieszkoł ta powiadom ci napewno num w dupe byś nie kozoł sie całowoć łune by cie wycałowoły isum jak pustelnik byś nie zuł boguś nie zwiduj mi sie więcy bom jo juz stary a nocu łodpoczuńć chciołbym jo cie nie cłuje jeno głasce a napol w piecu bo mrozno zima łoby psiok ci nie zamorz

mariusz flak
Gość
Wysłany: Wczoraj 18:56

Panie Bogusławie (wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!) ja bym zakończył to darmowe forum bez logowania bo jak czytam te głupoty, które goscie wypisują to sie wstydzę za nich za ich pochodzenie radziwskie. LUDZIE ZAJMIJCIE SIE NAPRAWDĘ SPRAWAMI WAŻNYMI DLA RADZIWIA I ICH MIESZKAŃCÓW!!!!!!!!!!!!!!!!DYSKUTUJCIE, ALE NA POZIOMIE poźniej się dziwicie że opowiadaja dowcipy o tym jak Pan Bóg lepi na skarpie ludziki.... nie dokończę

---------------------------------------------------------------------------------

:))
Gość
Wysłany: Wczoraj 20:10

Nie świruj Bałor tylko przynieś makulature na misje

--------------------------------------------------------------------------------------

BOLEK CHMURA
Gość
Wysłany: Wczoraj 20:19

a co kolega Flak zrobił dobrego dla Radziwia. Płacimy wszyscy podatki i to duże i za te podatki magistrat coś robi dla Radziwia. Ńic za darmo Panie kochany pokaz Pan jednego społecznika by darmo coś zrobił no na pewno nie Pan Osieck
ROZESZŁA SIĘ WIADOMOŚĆ ZE WIERSZ KTÓRY PAN OSIECKI ZAMIEŚCIŁ ZOSTAŁ ZESKANOWANY I W CZERWONIAKACH MA BYĆ ROZDAWANY ,TO DOPIERO WSTYD!!!!!!!!!!

Radziwianka
Gość
Wysłany: Wczoraj 21:54

Ten wiersz , który przytoczył (cytował) Osiecki to dla inteligentnych ludzi, dla tych co czytali Tuwima. Myślę, że te "BARANY" i "HIENY" (oczywiście niektórzy Forumowicze - Ci pod pseudonimem) nigdy nie zrozumieją treści przesłania. Panie Osiecki szkoda Pana wysiłku to nie dla Nich. Czyta Pan jaką ONI prozą piszą. Albo podnieca ICH to, albo popisują się. Tylko na to Ich stac. Oni wcale nie umieją rozmawiac na Forum !!!! To są CHORZY ludzie. Najlepszą obroną zawsze jest atak, ale myslę, że nie warto. I tak nie zrozumieją. Bo przecież to HIENY RADZIWSKIE.

mariusz flak
Gość
Wysłany: Wczoraj 22:08

nie Bałor tylko Baorek lub Baor najpierw nauczmy się pisać, po drugie kolegą to chyba nie jesteśmy jakiś Bolku. Nie muszę się tłumaczyć co zrobiłem społecznie dla Radziwia bo sam wiem o tym doskonale i wiele osób, które lubia sport a zwłaszcza piłkę nożną. pozdrawiam wszystkich normalnych forowiczów!!!!!

-------------------------------------------------------------------

jo kuba
Gość
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 07:51   

wy floku nie dyktujta druchoju co ma zamknuć fora cy nie to jego fora i juz boguś tyś nosz nie zamykoj i nie słuchoj coun gado
aty redziwiionko po co nazwiska nie podosz a psełdonima uzywosz widzisz rediwianko ucuł morcin morcina a sum głupi jak śwynia.
i ty redziwiunka do brucha sie num nie zalicoj bo łun cie nie potrzebuje

Sugestia
Gość
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 12:36   Pytanko

Dlaczego nie ma opcji jak na innych forach - usuń/zgłoś do moderacji itp?
Ostatnio zmieniony przez administrator Wto Gru 28, 2010 14:28, w całości zmieniany 1 raz  

administrator
Administrator

Wysłany: Wto Gru 28, 2010 14:31   Nikt nie zgłaszał tego problemu

Dziekujemy za uwagi.
Nikt nie zgłaszał tego problemu.
Uczymy się.
Wszystko społecznie.

Prosimy o rejestrację.

Odpowiedz do tematu