Okolic@
Forum spo³eczno¶ci lokalnych

Wyniki - Wyniki

OsieckiBogus³aw - Pon Lis 22, 2010 09:04
Temat postu: Wyniki
Przedszkole/Stocznia

Krajowa Wspólnota Samorz±dowa 16/20
1. Boles³aw Krzewski 9/3
2. Lucyna Charzyñska 0/0
3. Maria Buchwejc 0/0
4. Marzena Janicka 0/1
5. Alicja Kruszyna 0/0
6. Jaros³aw Sieciñski 0/0
7. Alicja Osiêg³owska 7/16

Stowarzyszenie Nasz Kraj 103/72

1. Wiktor To³ubiñski 1/2
2. Pawe³ Jasion 23/30
3. Micha³ Milewski 0/2
4. Regina Parulska 0/38
5. Wojciech Paszkiewicz 65/0
6. Tomasz Wo¼nicki 0/6
7. Wies³aw Kossakowski 4/0
8. Kamil Borkowski 7/0
9. Rados³aw Marzec 1/0
10. Mateusz Palewski 2/0

Nasze Miasto P³ock 71/80

1. Dariusz Skubiszewski 9/21
2. Pawe³ ¦ledzianowski 0/0
3. Zofia Kaczkowska 24/42
4. Zbigniew Kowalski 5/6
5. Grzegorz Samecki 2/0
6. W³odzimierz Dorobek 29/10
7. Ma³gorzata Koz³owska 0/0
8. Urszula Warczachowska 0/0
9. Marek Chojnowski 1/0
10. Szymon Cempura 1/0

Prawo i Sprawiedliwo¶æ 324/220

1. Miros³aw Milewski 58/60
2. Barbara Smardzewska-Czmiel 10/5
3. Jerzy Seweryniak 65/4
4. Robert Ogrodnik 1/3
5. Ryszard Ciarski 3/1
6. Jerzy Obrêbski 0/5
7. Grzegorz Stellak 1/0
8. Bogdan Bor 3/1
9. Micha³ Kublik 2/2
10.Zbigniew Nowak 181/139

Platforma Obywatelska 77/25

1. Roman Siemi±tkowski 16/25
2. Jolanta Serafin 6/4
3. Mateusz Krzewicki 7/4
4. Wojciech Mas³owski 4/3
5. Jacek Koziñski 8/4
6. Marcin Flakiewicz 11/28
7. Marek Jêdrzejczak 5/0
8. Rafa³ Nagadowski 5/25
9. Andrzej Tumalski 11/11
10. Anna ¯abka 4/4

Polskie Stronnictwo Ludowe 132/232

1. Marzena Kalaszczyñska-Kikiewicz 29/5
2. Leonard Sobieraj 1/5
3. Tomasz Kominek 85/217
4. Piotr Cak 0/0
5. Dariusz Antonowicz 0/0
6. Ma³gorzata Grabowska-Panek 5/1
7. Anna Durszlewicz 0/1
8. Kamil Majak 2/1
9. Rafa³ Barciñski 6/1
10. Micha³ Bury 4/1

Sojusz Lewicy Demokratycznej 28/40

1. Arkadiusz Iwaniak 13/13
2. Andrzej Rokicki 2/3
3. Andrzej Sobótka 0/3
4. Beata Nowiñska 7/8
5. Agnieszka Cichocka 3/2
6. Ewa Czowgan 0/7
7. Daniel Kalinowski 0/1
8. Marek Romaniuk 1/0
9. Bo¿ena Morawska 1/0
10. Grzegorz Bor 1/3

Frekwencja 49,11%/48,61%

Prezydent

Hetkowski Wojciech 96/126 - 14,10%
Milewski Miros³aw 386/350 - 46,73%
Nowakowski Andrzej 127/131 - 16,38%
Struzik Adam 104/103 - 13,14%
Wierzbicka Iwona 66/86 - 9,65%

ewa - Pon Lis 22, 2010 11:16

konia trojañskiego wprowadz³ nam miszkañcom pan panie bogdanie zapamiêtamy to sobie wizje moje siê sprawdzi³y ciekawe jak dlugo bedzie bawi³ siê pan na naszym osidlu radzê spiepszaæ razem z mlynem dobrze by bylo okennice pozak³adaæ
OsieckiBogus³aw - Pon Lis 22, 2010 13:22
Temat postu: Nowi radni miejscy
Nowi radni miejscy (wg GW)

PiS
Tomasz Kolczyñski, Piotr Kubera, Leszek Brzeski, Pawe³ Kolczyñski, Wioletta Kulpa,
Miros³aw Milewski, Jerzy Seweryniak, Gra¿yna Cie¶lik i Tomasz Korga

PO
Artur Jaroszewski, Joanna Olejnik, El¿bieta Gapiñska, Tomasz Maliszewski,
Roman Siemi±tkowski, Krzysztof Buczkowski, Artur Kras

SLD
Wojciech Hetkowski, Bo¿ena Musia³, Arkadiusz Iwaniak, Magdalena Lewandowska i
Piotr Nowicki

PSL
Aniela Niedzielak

Nasz Kraj
Lech Latarski, Jacek Jasion

Nasze Miasto P³ock
Dariusz Skubiszewski

Rafa³ - Pon Lis 22, 2010 16:44
Temat postu: wybory
Serdecznie dziêkujê 25 osobom z Radziwia, które odda³y na mnie g³os. To ¿enuj±ce, ¿e otrzyma³em wiêcej g³osów z poza naszej dzielnicy. Mieszkañcom ¿yczê owocnej wspó³pracy z Rad± Osiedla i dalszych sukcesów ;)
OsieckiBogus³aw - Pon Lis 22, 2010 18:53
Temat postu: "Ewa", "Wasyl"...
"Historyk", "Radny", "Ewa", "Wasyl"... nie s±dzê aby to by³a kobieta wiêc pozwolê sobie o zwrócenie siê panie Grzegorzu. Imiê przypadkowe.
Panie Grzegorzu, a wdziêczno¶æ za to forum dyskusyjne gdzie nawet takie rynsztokowe pañskie wypowiedzi mog± siê znale¼æ! Inne moje dzia³ania oceni historia i normalni ludzie.
Pewnie nie z Radziwia pan jeste¶. Kogo pan reprezentujesz?
Póki co, z pewno¶ci± chamstwem jest, poza s³ownictwem, pos³ugiwanie siê nickem "Wasyl" zarejestrowanego, przyzwoitego mieszkañca Radziwia. Bêd±c obecnie za granic± w³a¶nie o tym mnie powiadomi³. Jak tam z panem najbli¿si wytrzymuj±?
Zg³osi³em do administratora o usuniêcie pañskiego wpisu.

asia - Pon Lis 22, 2010 19:23

Z¡DASZ CZYSIO¦CI ZACHOWAJ J¡ SAM
AMATORZE POLITYKU HiSTORYKU BUDOWNICZY i td..................

OsieckiBogus³aw - Pon Lis 22, 2010 19:45
Temat postu: Chêtnie odpowiem
Nie jestem bez grzechu. Chêtnie odpowiem na pytania, zarzuty skierowane wyra¼nie do mnie. Proszê tylko o konkrety. Mo¿e byæ nie tylko o Radziwiu. Proszê te¿ nie wstydziæ sie w³asnego nazwiska.
LILA - Pon Lis 22, 2010 19:49

Majstro Bogus³awie .Nic to g³upiemu wydaæ siê g³upim.
Tomasz Kominek - Pon Lis 22, 2010 20:38

Witam Pañstwa,

Na wstêpie chcia³bym serdecznie podziêkowaæ wszystkim mieszkañcom Radziwia za zaufanie jakim mnie obdarzyli . W wyborach do Rady Miasta P³ocka ³±cznie uzyska³em 371 g³osów, z czego 302 z samego Radziwia. Niestety liczba ta okaza³a siê niewystarczaj±ca.
Wynik, który uzyska³em motywuje mnie do dalszej pracy na rzecz NASZEGO OSIEDLA, nie zrezygnujê z pracy spo³ecznej oraz nadal bêdê zaanga¿owany we wszelkie dzia³ania na rzecz poprawy jako¶ci ¿ycia nas wszystkich. Dziêkujê równie¿ za motywuj±ce s³owa, które w dniu dzisiejszym docieraj± do mnie od wielu ¿yczliwych osób.

Chcia³bym jeszcze raz podkre¶liæ moje s³owa ze spotkania we M³ynie oraz spotkania z Marsza³kiem Adamem Struzikiem, ¿e do³o¿e wszelkich starañ co do likwidacji "³achy" wi¶lanej- w tym momencie jest to dla mnie najwa¿niejsze.

Z podziêkowaniami:

Tomasz Kominek

EWA - Pon Lis 22, 2010 21:01

Panie tomaszu jest z³em ze pan nie preszed³ progu wyborczego to nie jest pana wina jest to wina nas wyborcow ze ma³o o panu siê mowi³o ze ma³o pana siê promowalo a najwiêksza wina jest w naszym czlowieku ktory wszystkie rozumy zjad³ mam na my¶li w duzej mierze z szacunkiem PANA BOGUS£AWA OSIECKIEGO JEST TO JEDYNA OSOBA W RADZIWIU KTÓRA NIE ZYCZY SOBIE BY BY£ RADNY BEZ JEGO DYKTATU CO MOZNA NA TO PO RADZIÆ ZASTANOWMY SIÊ
OsieckiBogus³aw - Pon Lis 22, 2010 21:22
Temat postu: Proszê o konkrety, dowody
Panie Grzegorzu vel "Ewa", czy jakby tam zwa³. Przecenia mnie pan co do wiedzy. Czekam na konkrety a nie na pomówienia. Na jakiej podstawie twierdzi pan, ¿e "nie ¿yczê sobie by by³ radny bez mojego dyktatu"? Brak konkretów potraktuj± jako k³opoty z pañsk± wyobra¼ni±. Dodam, i powtórzê, i¿ marzê o dobrym radnym a pan tylko pisze pomówienia a nie czyta.
Zbigniew Nowak - Pon Lis 22, 2010 22:38

Szanowni Mieszkañcy RADZIWIA

Dziêkujê za zaufanie jakie otrzyma³em od Pañstwa w wyborach do Rady Miasta P³ocka.

W wyborach zag³osowa³o na mnie 320 osób z Radziwia i 49 spoza Naszego Osiedla.
£±czny wynik 369 g³osów nie wystarczy³ do uzyskania mandatu radnego.

Motywuje mnie to do dalszej pracy na rzecz Radziwia i do realizacji mojego planu wyborczego.

Dziêkujê

Zbigniew Nowak

Zapraszam na Sesjê Rady Mieszkañców Osiedla „Radziwie” w dniu 25 listopada 2010 roku o godzinie 18 w Gimnazjum nr 3.

Miêdzy innymi podsumujemy wyniki wyborów do Rady Miasta P³ocka.

EWA - Wto Lis 23, 2010 09:55

gratuluje panom duzej ilo¶ci g³osów my¶le ze pokazecie jeszcze co dla radziwia jest najbardziej potrzebne i nie potrzebne
apeluje do was piszcie co macie zamiar zmieniæ ulepszyæ poprawiæ w naszej dzielnicy nie zwracajcie uwagi na chore pomys³y s³uchajcie m±drych rad a napewno w nastêpnej kadêcji wyborcy do was przyjd±
chcia³a bym tego doczekaæ

Z.K. - Wto Lis 23, 2010 14:05

Popieram pani±.
Radziwiak - Wto Lis 23, 2010 15:01

Czytaj±c te wypowiedzi, to tylko jedno mogê stwierdzic. U¿ytkownik Ewa to najwiêkszy "prymityw" jakiego kiedykolwiek spotka³em na Forum: nie potrafi pisac (tyle b³êdów to nie ka¿dy mo¿e zrobic), nie potrafi wypowiadac siê ("prostackie" wypowiedzi) Ja nie mogê wpisac literki "ci", dlatego c (wina klawiatury) Jednak kiedy co¶ piszê to "my¶lê" Czytaj±c s³owa "Ewy" to naprawdê zbiera siê na wymio... Pozdrawiam Mieszkaniec Radziwia !
LILA - Wto Lis 23, 2010 15:58

Nic to g³upiemu wydaæ siê g³upim Radzuwiak
OsieckiBogus³aw - Wto Lis 23, 2010 17:20
Temat postu: Rozmawiajmy
Zapraszam Pañstwa do wypowiedzi o ostatnich wyborach. Pañstwa odczucia, spostrze¿enia, wnioski na przysz³o¶æ.
Ufam, ¿e nie tylko "EWY" zerkaj± na nasze forum. Normalnych jest wiêcej.
Wyniki wyborów mozna obejrzeæ na stronie Pañstwowej Komisji Wyborczej
Pañstwowa Komisja Wyborcza

WASY. - Wto Lis 23, 2010 17:30

Bêd±c ma³ym ch³opcem s³ysza³em ze Ewa raj w nie raj zamieni³a.
OsieckiBogus³aw - Wto Lis 23, 2010 18:31
Temat postu: Znów o niczym
Co ma bardzo abstrakcyjne nawi±zanie do przypowie¶ci biblijnych do Radziwia?
Zdecyduj siê czy jeste¶ "Lila" czy "Wasy."?

WASY.1 - Wto Lis 23, 2010 18:44

NIE CHCOM PISAÆ BO NIE MÓSZOM DYKTATORKÓ
Radziwiak - Wto Lis 23, 2010 19:02

Jeszcze kilka dni otwartego Forum i "Ewie" zabraknie pomys³ów na NAZWY !!!
Sroka - Wto Lis 23, 2010 19:12
Temat postu: Wyniki
Ewa Ty zamiast pomawiaæ innych to sied¼ w domu i módl siê , ¿eby za 2 tygodnie wygra³ Prezydent z Partii PiS. Mo¿e wtedy bedziesz mia³ swojego upragnionego Radnego.
EWA - Wto Lis 23, 2010 20:24

Heti nie da rady, sroczko
Sroka - Wto Lis 23, 2010 21:02
Temat postu: Wyniki
Tyle g³osów to jeszcze ma³o? To zobaczcie Radziwiacy ile trzeba mieæ g³osów, ¿eby wej¶æ do Rady Miasta. Macie do my¶lenia 4 lata, ¿eby by³o mniej kandydatów, a wiecej g³osów. Inaczej nigdy nie bêdzie Radnego z Radziwia. Z wyników wniosek, ¿e ok 900 g³osów rozesz³o siê na pozosta³ych 6 z 8 Kandydatów. Wstyd, ¿eby TAKIE OSIEDLE nie mia³o RADNEGO. Wniosek jeden: ZA DU¯O KANDYDATÓW do W£ADZY!!!
Radziwiak - Wto Lis 23, 2010 21:10
Temat postu: Wyniki
Mieszkañcy naszego Osiedla nie maj± szczê¶cia, albo s± za bardzo rodzinni. G³osuj± tylko na swoich, ale z rodziny. Nie wa¿ne czy siê nadaj± czy nie.
OsieckiBogus³aw - Wto Lis 23, 2010 21:41
Temat postu: Mo¿e byæ i dwóch radnych ale..
Rodzinno¶æ jest normalno¶ci± i jest to zaleta Radziwia. Problemem, nie tylko mieszkañców Radziwia, jest rozumienie i akceptowanie dobra wspólnego. W ca³ej Polsce spotyka siê piêkne, zadbane domy (o swoje dbam), do których prowadz± dziurawe drogi (oni winni to zrobiæ). No mo¿e nie w ca³ej Polsce - Mazury, Wielkopolska...jest lepiej.
Ciekawym, radziwskim, pozytywnym przyk³adem sa boiska przy Teligi. Robili¶my je spo³ecznie. Kosztowa³o mnie to sporo czasu. Tu nie ma dewastacji, p³occzanie nam tego zazdroszcz±.
Mo¿na radziwiaków przekonaæ do g³osowania na kogo¶ spoza rodziny ale trzeba wskazaæ w³a¶ciw± osobê. Tu jest problem. Mieszkañcy siê tu nie¼le znaj± i sam bilbord nie wystarcza. Dobry kandydat nie musi tu mieæ bilbordów. Na to musi pracowac minimum cztery lata, jak napisa³a "Sroka" lub ca³e ¿ycie jakie spêdzi³ w Radziwiu. Niestety tym razem nie mog³em nikogo poprzeæ. KANDYDATÓW NIE BY£O ZA DU¯O , DOBREGO KANDYDATA ZABRAK£O!

Drozd - Sro Lis 24, 2010 21:22
Temat postu: Wyniki
Szkoda, ¿e Osiecki nie pu¶ci³ ulotki z poparciem na kandydatów. Pamiêtam, ¿e jak to zrobi³, (jakie¶ 10 lat temu) to uda³o siê i mieli¶my dwie Radne - p. Kaczkowsk± i p. ¯urek. Moim zdaniem by³ to sukces. Ulotki zabrak³o i "klapa" ¯a³ujê, ¿e teraz tego nie zrobi³ ! Radziwie mia³oby co¶ do powiedzenia w Radzie ,a tak to 8 lat w "plecy".
S±siadka - Sro Lis 24, 2010 21:45
Temat postu: Wyniki
O tak. Osiecki jak co¶ zrobi to dzia³a. Zrobi³ boiska i dzia³aj±, zrobi³ ulotkê i podzia³a³a. Jak On nie zrobi spotkania z Kandytatami to nikt nie zrobi. Ale najlepiej to ¼le o nim mówic, tylko ¿e mówi± ¼le Ci, którzy Mu zazdroszcz± ( a chyba jest ich trochê). Osiecki jak co¶ dotknie to zawsze z sukcesem. Panie Osiecki TAK TRZYMAJ ! Niektórym Radziwiakom OTWORZY£E¦ Pan OCZY ! Dziêkujemy
s±siadka2 - Czw Lis 25, 2010 10:32

Ciebie te¿ dotyka z sukcesam.
Zazdroszcze.

EWA - Czw Lis 25, 2010 10:38

DROZD NAMÓW OSIECKIEGO BY PU¦CI£ ULOTKE Z KANDYDATEM NA PREZYDENTA.
Drozd - Czw Lis 25, 2010 16:33
Temat postu: Wyniki
Szanowna Pani Ewo, a na którego Kandydata By¶ Chcia³a ulotkê ?
Sasiadka - Czw Lis 25, 2010 16:45
Temat postu: Wykiki
Widocznie S±siadka 2 mieszka za daleko Osieckiego i dlatego nie jest dotykana sukcesem. A to wielka szkoda.
EWA - Czw Lis 25, 2010 18:32

NA DOBREGO PREZYDENTA-ON MA NOSA
Drozd - Czw Lis 25, 2010 20:17
Temat postu: Wyniki
Panie Osiecki, chyba czytasz Pan te posty. Wiêc zrób co¶ i we¿ siê do roboty. Ewa czeka na ulotkê, a czas goni.
KORMORAN - Czw Lis 25, 2010 20:26
Temat postu: Wyniki
Chyba jest moda na nazwy ptaków wiêc ja te¿ bedê Kormoranem. Mamy doczynienia z fanami ormitologii. Ciekawy jestem jak bêdzie z t± ³ach±, co wspomnia³ Pan Kominek w swoim podziêkowaniu po wyborach. Jak On to chce naprawic? A jak zrobi sie w zimê w innym miejscu to co ? Mo¿e ma jaki¶ sposób ? Ciekawe.
rybitwa - Sob Lis 27, 2010 05:35

Do kormorana-o Wi¶le nic nie mówiæ m³yn jest teraz najwa¿niejszy, no jest wysoki
pupi - Sob Lis 27, 2010 13:28

Fajne forum tylko niema co poczytaæ :)
mariusz flak - Sob Lis 27, 2010 17:44

Czytam to co wypisuj± inni i dziwiê sie tylko jednemu dlaczego w tych wyborach kandydowa³o a¿ tylu radnych osiedla Radziwia. Sam kiedy¶ kandydowa³em do Rady Miasta ale zrezygnowa³em na korzy¶æ innych dwóch kandydatów i jeden zosta³ radnym a drugiej osobie bardzo ma³o brakowa³o aby nim zostaæ. Wiem mamy demokracjê i ka¿demu wolno kandydowaæ, ale kiedy trzeba wybraæ dobro dzielnicy trzeba zapomnieæ o swoich ambicjach!!! To druga nauczka dla nas mieszkañców Radziwia i mam nadziejê ¿e ostatnia!!!
OsieckiBogus³aw - Sob Lis 27, 2010 20:25
Temat postu: Mo¿e byæ nawet dwóch radnych
Wreszcie wypowied¼ na temat, bez atakowania lub gloryfikowania Osieckiego! Dziêkujê.
Zgadzam siê z Mariuszem. Problem tylko w tym aby kandydowa³ lub kandydowali ludzie spe³niajacy okre¶lone kryteria. Moje wymieni³em w "Opiniach" przy Zbiegniewie Nowaku. Takich poprê nie tylko ja. Nie mo¿e byæ tak, ¿e kandydat potrafi stosowaæ tylko chwyty wyborcze i manipulowaæ informacj± a my za¶ wiemy jak kiepsko jest z jego uczciwo¶ci± i wiedz±. Nie mo¿e uwa¿aæ nas za idiotów. Licz± siê dokonania, z jego przesz³o¶ci, w dzia³aniu dla dobra wspólnego. Nie obiecanki z ulotek wyborczych.
Grzechem, który eliminuje, w moich oczach, kandydata jest przeszkadzanie innym w dzia³aniu dla tego¿ dobra!
Dlaczego, pyta Mariusz, by³o a¿ tylu kandydatów? Z ró¿nych powodów. Bo mo¿e siê uda i bêdzie przez cztery lata dieta radnego. Bo jest to sposób na ¿ycie. Bo innym siê uda³o. Bo ma³o kto rozlicza radnych i odpowiedzialno¶æ jest tylko polityczna. Bo ordynacja wyborcza narzuca tworzenie licznych komitetów a komitety potrzebuj± wielu kandydatów by zebraæ du¿o g³osów. To nie znaczy, ¿e wszyscy kandydaci kieruj± siê powy¿szymi za³o¿eniami! Znam wielu kieruj±cych siê autentycznie szczytnymi celami.

puni - Sob Lis 27, 2010 21:09

Jeeeezu Ludzie wezcie sie za cokolwiek...........naprawde piszecie bzdury ze tylu kandydatow itd... Dla ludzi inteligentnych wiadome jest ze niema radnego z radziwia bo za du¿o ludzi chcia³o sie nachapac... I Ci inteligentni o tym wiedz± bez pisania ¿e to ¿e tamto.... ....Juz mówi³am "
"Fajne forum tylko niema co poczytac"......

OsieckiBogus³aw - Sob Lis 27, 2010 22:27
Temat postu: Jak uatrakcyjniæ forum?
A o czym to pani "puni" czy te¿ "pupi" pragnie poczytaæ?
EWA - Sob Lis 27, 2010 23:59

Ka¿demu wolno pisaæ ka¿demu wolno czytaæ, a kto nie chce niech nie otwiera forum.
Potraktujmy to jak dobr± zabawe

puki - Nie Lis 28, 2010 08:20

Napewno nie o wzajemnym obrzucaniu siê b³otem.
mariusz flak - Nie Lis 28, 2010 09:10

Dzieñ dobry, juz przed wyborami z ankiet by³o wiadomo ¿e z partii PSL wejdzie do rady tylko jeden lub dwóch kandydatów z wszystkich okrêgów z P³ocka. Z PiS mia³o wej¶æ ok 10 - 12 radnych z ca³ego P³ocka, reszta przypada³a PO, SLD i pozosta³ym stowarzyszeniom. I tylko siê dziwiê, ¿e jak chcielismy mieæ radnego to nie poparli¶my tych osób, które mia³y szanse wej¶æ z odpowiednich komitetów politycznych. Nie chcê dok³adnie operowaæ tutaj nazwiskami bo ka¿dy wie dok³adnie jacy kandydaci od nas startowali z jakich partii. A pewni i takz góry przegrani kandydaci zrobili dobr± robotê tylko dla swoich parii i stowarzyszeñ zapominaj±c co mogli by zrobiæ dla dzielnicy. Czasami trzeba schowaæ swoj± dumê, pychê i ambicjê i wykonaæ gest w kierunku innej osoby, która mo¿e nie jest lepsza od nas ale ma szansê zaj¶æ dalej. Tylko ta osoba dobrze wie ¿e jak straci zaufanie to bêdzie rozliczana pó¿niej i wej¶cie na szczyt po raz drugi jest bardzo trudne a czasami niemo¿liwe.
EWA - Nie Lis 28, 2010 09:23

Mariusz a nie zastanawia ciê fakt, oko³o 550 g³osów poza radziwiem
OsieckiBogus³aw - Nie Lis 28, 2010 11:24
Temat postu: Jak mieæ radnego z Radziwia
Znowu Grzegorz vel "Ewa" próbuje wprowadziæ chamstwo na forum. Czytaæ ka¿dy mo¿e, takie s± zasady na wszystkich, tego rodzaju, forach. Regu³± jest, ¿e pisaæ mog± tylko osoby ZAREJESTROWANE. Na moj± pro¶bê, ten fragment forum, jest warunkowo odblokowany.
Nie mo¿na tego nadu¿ywaæ! Dyskusja na wyborami, same wybory, TO NIE JEST ZABAWA. To, ¿e siê niektórzy bawi± widaæ w Radziwiu. Krzywa, bez odwodnienia Stoczniowa, nowe przedszkole nie w tym miejscu i niezbyt funkcjonalne wewn±trz i zewn±trz to przyk³ady NIEODPOWIEDZIALNEJ ZABAWY dobrem wspólnym.

Bardzo sie cieszê panie Mariuszu za Twój wpis. Zgadzam siê ze stwierdzeniem o znalezieniu siê kandydatów na w³a¶ciwych, maj±cych du¿e szanse, listach.
Nie zgadzam siê natomiast z sugesti±, ¿e trzeba stawiaæ na osoby niesprawdzone, daæ im szansê.
Po pierwsze na naukê jest szko³a, praca w Radzie Mieszkañców (nie takiej karykaturze jak± jest obecna Rada!), w Towarzystwie Mi³o¶ników Radziwia, innej organizacj lub te¿ inicjatywa w³asna. Nikt nikomu nie przeszkadza (niestety u nas przeszkadzaj±) zorganizowaæ imprezê dla mieszkañców czy te¿ zadbaæ o grób zas³u¿onego radziwianina! Ja chêtnie nawet pomogê. Bardzo dobrze je¶li kto¶ takie rzeczy robi nie z my¶l± o pokazaniu siê i byciu radnym ale z czystego serca.
Ile¿ to osób spo³ecznie budowa³o boiska przy Teligi i jako¶ nikt z nich stawia³ warunku, aby w przysz³o¶ci na niego g³osowaæ. Uwa¿am, ¿e niektórzy z nich nawet powinni kandydowaæ. Jednym s³owem najpierw trzeba daæ siê poznaæ i wypróbowaæ. Radziwie nie jest anonimowe i w Radziwiu jest co robiæ.
Po drugie jak niby rozliczyæ by³ego radnego? Którzy byli radni z³o¿yli sprawozdanie ze swej dzia³alno¶ci (B. Ku¼nicki takie z³o¿y³), wyt³umaczyli siê ze swej pracy? Od 10 lat nie mogê wymusiæ na przewodnicz±cych Rady Mieszkañców aby z³o¿yli takie sprawozdania. Przepraszam, uczyni³ to Wojtek Paszkiewicz po z³o¿eniu przeze mnie takiego sprawozdania. Kiedy jednak chcia³em mu zadaæ pytania to kolejna przewodnicz±ca Rady zablokowa³a dyskusjê. Nie s³ysza³em te¿ aby takie sprawozdanie z³o¿y³a i podda³a siê os±dowi spo³ecznemu. Obecna rada MA OBOWIAZEK, zgodnie ze statutem, robiæ coroczne zebrania mieszkañców i przedstawiæ tam to co zrobi³a i co ma zamiar robiæ. Dlaczego tego nie robi? Obra¿aj± siê za¶ na mnie na nazywanie Rady karykatur± i pisz± donosy do Prezydenta Miasta. Jak panie Mariuszu widzisz rozliczanie naszych radnych?

Kandydat nie musi byæ lepszy od nas, choæ lepiej gdyby by³. Nie mo¿na te¿ traktowaæ mieszkañców jak idiotów, manipulowaæ nami i narzucaæ jak mamy g³osowaæ! Trzeba ukazaæ argumenty.
Jak to siê dzieje, ¿e Góry i Ciechomice, mniejsze od Radziwia, wybieraj± po raz kolejny swoich radnych? Nigdy nie s³ysza³em o manipulacjach medialnych pani Smardzewskiej czy te¿ pana Seweryniaka. A mo¿e siê sprawdzili i s± uczciwi wzlêdem swoich wspó³mieszkañców?

Pozwolê sobie powtórzyæ mój wpis z "opinii" Zbigniewa Nowaka a dotycz±cy wymagañ co do radnego.
Wys³any: Czw Lis 18, 2010 16:38 Kto lepszy?


Nie ma prostych odpowiedzi. Ka¿dy(a) jest inny, ka¿dy(a) dzia³a³(a) w innych okoliczno¶ciach.
W sprawach istotnych dla Radziwia, ja oczekujê od radnego wiedzy i umiejêtno¶ci dzia³ania w dziedzinach:
1 - infrastruktury (urbanistyka, architektura, budownictwo)
2 - spo³ecznych (edukacja, pomoc spo³eczna, funkcjonowanie spo³eczno¶ci)
3 - historii (Radziwie, Polska)
To nie musi byæ ekspert ale winien siê orientowaæ, umieæ korzystaæ z fachowców, umieæ z nimi rozmawiaæ i rozmawiaæ z urzêdnikami na te tematy.
Ad 1 pani Kaczkowska ma zdecydowan± przewagê
Ad 2 s±dzê, ¿e z pani± Kaczkowsk± mo¿na rozmawiaæ
Ad 3 pan Nowak twierdzi, ¿e droga z brodu przez Wis³ê nie prowadzi³a obecn± ulic± Krakówka, mimo i¿ z mapy z 1840 roku tak wynika (konkretny przyk³ad).
Oczekujê te¿ od radnych:
1 - UCZCIWO¦CI ( 10 przykazañ, odpowiedzialno¶æ ale i nie stosowaæ sztuczek marketingowych wobec nas)
2 - patriotyzmu lokalnego
3 - niezale¿no¶ci (od UM)
4 - nie przeszkadzania innym dzia³aj±cym na rzecz Radziwia
Ad 1 mimo potkniêcia przy rozliczaniu kanalizacji, pani Kaczkowska ma przewagê zdecydowan±
Ad 2 tu remis z lekkim wskazaniem na pana Nowaka (pani Kaczkowska przyczyni³a siê do sprzeda¿y trzech dzia³ek gminnych na terenie Radziwia)
Ad 3 obecnie pani Kaczkowska ma zdecydowan± przewagê
Ad 4 pani Kaczkowska dwukrotnie, pan Nowak ca³y czas!
To tak ogólnie. Radni nie musz± znaæ jêzyków obcych, nie musz± byæ przystojni. Lepiej jak maj± rodzinê, dzieci, wnuki.
Radziwie lubiê za to m.in., ¿e ludzie siê tu nie¼le znaj±.

CHAM - Nie Lis 28, 2010 14:49

s
Stwierdzono iz najwiêkszy iloraz inteligencji posiadaj± chamy.
Pan, panie Bogus³awie posiada bardzo wysoki

Zbigniew Nowak - Nie Lis 28, 2010 16:58

Pan Bogus³aw Osiecki napisa³:

>”Krzywa, bez odwodnienia Stoczniowa”<

1. Co do przebiegu w/w inwestycji, to zaprojektowa³ j± projektant na podstawie decyzji administracyjnych, a wykonawca wykona³ zgodnie z projektem.

2. W ulicy Stoczniowej zosta³a zaprojektowana i wybudowana kanalizacja deszczowa, tym samym ulica jest odwodniona

Poni¿ej s± tego dowody.

http://dane.plock.eu/bip//dane/uchwaly/v/713_z.pdf
RAPORT
Z WYKONANIA PROGRAMU OCHRONY ¦RODOWISKA
DLA MIASTA P£OCKA W LATACH 2008-2009,
W TYM PLANU GOSPODARKI ODPADAMI

„Wybudowanie kanalizacji deszczowej w ulicach:
Zap³otek, Orzechowa, ¦liwkowa, Skrajna,
Krakówka (wraz z separatorem i
piaskownikiem), Obroñców Westerplatte,
Zubrzyckiego oraz kanalizacji deszczowej i
sanitarnej w ulicach: Widna, Stoczniowa,
Sielska, Chmielna, Gajowa, Wysoka, a tak¿e
kanalizacji sanitarnej w zachodniej czê¶ci
osiedla Borowiczki. Ponadto wybudowano sieæ
wodoci±gowo – kanalizacyjn± wraz z
przy³±czami dla Hali sportowo widowiskowej.”

Strona 16-17

OsieckiBogus³aw - Nie Lis 28, 2010 17:46
Temat postu: Co z przedszkolem, co z zebraniami mieszkañców
Oczywiste, ¿e kanalizacja deszczowa w ulicy Stoczniowej istnieje. Nie trzeba linków, wystarczy przej¶æ siê i zobaczyæ. Przepraszam, ¿e w ten sposób sprawdzi³em czy Pan, panie Zbigniewie, czyta posty na forum.
Skoro wyja¶nili¶my sobie sprawê odwodnienia Stoczniowej, to proszê jeszcze kilka s³ów o Przedszkolu i corocznych zebraniach mieszkañców.

Zbigniew Nowak - Nie Lis 28, 2010 20:16

Panie Bogus³awie, je¿eli to jest Pañski sposób na sprawdzanie mojej obecno¶ci na tym forum, to z tego wynika, ¿e wszystko, co Pan o mnie napisa³ jest nieprawdziwe.

Wracaj±c do przedszkola, to 13.grudnia 2005 roku Rada Miasta P³ocka podjê³a uchwa³ê o przeniesieniu przedszkola z ulicy Kolejowej na ulice Krakówka do Domu Parafialnego.
Jednym z inicjatorów zmiany lokalizacji by³em ja.
Wstêpny koszt adaptacji Domu Parafialnego wynosi³ 325 000,00 z³.
W fazie projektowania w 2006 roku okaza³o siê, ¿e warunki na adaptacjê budynku jakie wyda³y poszczególne instytucje, zwiêkszy³y koszt budowy do sumy oko³o 1 300 000,00 z³ (dok³adnej kwoty nie mogê podaæ, poniewa¿ by³o to po zakoñczeniu mojej kadencji w RMP).
Dalsze kroki budowy przedszkola by³y podejmowane po wyborach w 2006 roku i zajê³a siê tym miêdzy innymi Rada Mieszkañców Osiedla „Radziwie”. Wed³ug mnie jest to najlepsza lokalizacja, jaka jest w Radziwiu. Takie zdanie równie¿ mia³y osoby decyzyjne co wynika z uzasadnienia uchwa³y RMP.

CHAM - Nie Lis 28, 2010 20:36

Co oznacza wpis pana Bogus³awa krzywa Stoczniowa bez odwodnienia?????
Zbigniew Nowak - Nie Lis 28, 2010 20:53

Mieszkañcy s± informowani o ka¿dej sesji RMO ‘Radziwie” w sposób zwyczajowo przyjêty. Og³oszenia o sesjach s± umieszczane na tablicach og³oszeñ (p³otkach).
Sesja RMO „Radziwe” s± jawne i udzia³ mieszkañców jest mile widziany. Spotykamy siê raz w miesi±cu.
Przewodnicz±cy Rady ma obowi±zek raz w roku z³o¿yæ sprawozdanie na zebraniu ogólnym i takie sprawozdanie jest sk³adane w kwietniu, natomiast do 31 marca Przewodnicz±cy RMO ma obowi±zek z³o¿yæ sprawozdanie Przewodnicz±cemu Rady Miasta P³ocka i to sprawozdanie równie¿ jest przekazywane.
Poni¿ej podstawa prawna mojej odpowiedzi na Pañskie pytanie, która jest zamieszczona w Statucie Rady Mieszkañców Osiedla „Radziwie”
§ 8.
23. Sk³adanie co najmniej raz w roku sprawozdañ z dzia³alno¶ci na zebraniu ogólnym mieszkañców.
§ 16.
2. Przewodnicz±cy Rady:
5/ sk³ada sprawozdanie, o którym mowa w § 8 pkt. 23 do 31 marca bie¿±cego roku z ubieg³ego roku. Sprawozdanie jest przekazywane w formie pisemnej Przewodnicz±cemu Rady Miasta P³ocka.

Zbigniew Nowak - Nie Lis 28, 2010 21:23

"Co oznacza wpis pana Bogus³awa krzywa Stoczniowa bez odwodnienia?????"

Moim zdaniem oznacza to, ¿e wiêkszo¶æ informacji, które zamie¶ci³ Pan Bogus³aw Osiecki na tym forum jest w celu "sprawdzenia czytania postów na forum".
Reasumuj±c powy¿sze stawiam hipotezê (nie tezê), ¿e s± to informacje wyssane z palca (informacja nie prawdziwe).

P.s. Panie Bogus³awie niech Pan mnie poinstruuje w jaki sposób mogê zamie¶ciæ zdjêcia na Pañskim forum?

OsieckiBogus³aw - Nie Lis 28, 2010 22:36
Temat postu: Unikajmy manipulacji
Z przykro¶ci± muszê stwierdziæ panie Zbigniewie, ¿e Pañskie umiejêtno¶ci w stosowaniu manipulacji s± coraz wiêksze. To stary, wypróbowany numer. Wykazaæ przeciwnikowi, ¿e w 2% swojej wypowiedzi sk³ama³ i na tej podstawie nazwaæ go k³amc±.
Jak ka¿dy cz³owiek, mimo starañ, pope³niam pomy³ki, robiê b³êdy. Tym bardziej, ¿e sporo dzia³am i piszê. Jako stary harcerz, z zasady nie k³amiê. Nie wiem czy Pan rozró¿nia b³±d od k³amstwa?
Drugi chwyt manipulacyjny, który Pan zastosowa³ to odpowied¼ w temacie ale nie na zadane pytania.
My radziwianie, radziwiacy i radziwianki winni¶my unikaæ stosowania manipulacji. Bardzo Pana o to proszê.
Pochwalê za to Pana za staranno¶æ w pisaniu.

Zbigniew Nowak - Nie Lis 28, 2010 23:42

Panie Bogus³awie, ja nie uwa¿am Pana za przeciwnika. Ja z Panem nie walczê. To Pan pisze o mnie w sposób negatywny. Unikam pisania na forum, uwa¿am, ¿e najlepszym miejscem do rozmów o sprawach Radziwia s± sesje Rady Osiedla i rozmowy z mieszkañcami.
Oczywi¶cie czytam opinie na mój temat i wyci±gam wnioski. Proszê Pana niech Pan równie¿ my¶li nad tym co Pan pisze (przyk³adem jest dzisiejszy wpis o ulicy Stoczniowej).

Jest ju¿ pó¼na godzina pora spaæ Panie Bogus³awie. ¯yczê Panu dobrej nocy.

takie se - Pon Lis 29, 2010 17:27

ciemno wszedzie
g³ucho wszedzie
oj co to bedzie
oj co to bedzie
nowakowski prezydentem
a m³yna nie bedzie

takie se - Pon Lis 29, 2010 20:15

flak co¶ kreci widzia³em by³ na li¶cie kandydaów i uzyska³ 20 g³o¶ow w nastêpnych wyborach promowa³ kandydata z poza naszego osiedla pana bojanowskiego by³o ich wtedy sporo i nie troszczy³ siê ze nie przejdzie zaden
z nich a fe

takie se - Sro Gru 01, 2010 19:09

wysokie p³oty dziadzio grodzi³
zeby do bodzia zo¶ nie chodzi³
ale ta zo¶a m±dra by³a
i brame sobie
isobie brame
³otworzy³a
na ten czas prezes na kruzganek
przynius³ dla zosi
dla zosi prynius³
potrzosu dzbanek
a ze potrawa t³usta by³a
to zosia zaraz
to zaraz zosia mu pryty³a
i w wielki k³opqt
iw k³opot wielki
prezesa wprowadzi³a
bo siê na baner
na baner bo sie
nie znie¶ci³a..................................................................................................d.c.n.

mariusz flak - Sro Gru 01, 2010 21:04

panie nijaki fikcyjny go¶ciu ujawnij siê a nie ukrywasz siê pod pse³donimem. By³o byæ na spotkaniu wyborczym w klubie stoczniowiec to by¶ wiedzia³ dok³adnie i nie wypisuj bzdur.
TAKIE SE - Sro Gru 01, 2010 22:09

FLAKU FLACZKU FLACZULEÑKU ZWRACAM HONOR
NIE UJAWNIAM NAZWISKA BO £ONO JEST TAKIE BRZYDKIE WSTRÊTNE ZE SZKODA GADAÆ A TO JEST POWA¯NE FORUM NAWET W MIE¦CIE P£OCKU CZYTAJ¡, FLAKU.
RADZIWSKIE MIESZKAÑCY TO CHYBA NIE DU¯O CZYTAJ¡

takie se - Czw Gru 02, 2010 04:36

a gdzie ty bywasz niski baranie
jak rada wo³a wielkie zebranie.
we m³ynie we m³ynie
mo¶ciwy panie
a co tam robisz niski baranie
museum museum
mo¶ciwy panie

JOLA - Czw Gru 02, 2010 09:13

co ty Bogus³aw w SB siê bawisz ,a moze by³e¶
Nowak Zbigniew - Czw Gru 02, 2010 09:27
Temat postu: Niedozwolone
Wpis usuniêty przez Administratora
OsieckiBogus³aw - Czw Gru 02, 2010 10:42
Temat postu: Trolu znikaj
Mia³em telefon od Zbyszka Nowaka, ¿e ten wpis powy¿ej nie jest jego autorstwa. Wierzê mu.
Podszywanie siê pod czyje¶ nazwisko jest wyj±tkowo pod³e, nie mówi±c o tre¶ci.
Wnoszê do Administratora o usuniêcie wpisu.

OsieckiBogus³aw - Pi± Gru 03, 2010 23:20
Temat postu: Brakuje dyskusji
Je¶li do napisania na forum niezbêdna rejestracja to bardzo, bardzo rzadko, poza mn±, ktokolwiek pisze. Okazuje siê, ¿e jak forum jest odblokowane to sporo wpisów siê pojawia. Niestety, s± anonimowe i w tre¶ci bezwarto¶ciowe. Mo¿e taki jest stan ducha? Nawet pan Zbigniew Nowak zaprzesta³ dobrze zapowiadajacej siê polemiki. Szkoda.
Osobi¶cie, z zasady, anonimom nie odpowiadam. Je¶li wpis daje siê przeczytaæ (krótki, bez wulgaryzmów i pomówieñ) to czyniê wyj±tek. Akceptujê powody, dla których niektórzy nie chc± ujawniaæ w Sieci swojego nazwiska.

OsieckiBogus³aw - Nie Gru 05, 2010 09:58
Temat postu: Zapraszam do dyskusji
Panie Zbigniewie, mieszkañcy czekaj± na nasz± polemikê. Zag³±daj±, zagl±daj± a tu nic.
Ja - Pon Gru 06, 2010 18:56

A co z wynikami II tury ? Co¶ cicho jak po ¶mierci organisty
Rafa³ - Sro Gru 08, 2010 09:13

Gratulacje dla nowego prezydenta. Prezydent z PO +
Radny z Radziwia z PO -.

wyborca - Sro Gru 08, 2010 17:57

Panie Rafale,
proszê siê nie obra¿aæ, ¿e Pana nie wybrano. Takie nasze prawo, wiêc wybieramy tego, kto dzia³a, jest znany i rokuje szanse na dobrego radnego.
Pan dla wiêkszo¶ci z nas znany jest ze zdjêcia. Godne pochwa³y jest, ¿e Pan pomaga³ w czasie powodzi w Dobrzykowie, ale nie tylko Pan tam by³.
Nie ¿a³ujê, ¿e na Pana nie g³osowa³em czytaj±c Pana ¿enuj±ce komentarze godne obra¿onego smarkacza.
Proszê wzi±æ siê do roboty, nie ten jest jedynym s³usznym kandydatem, bo jest z PO, tylko ten, który ma nasze zaufanie, dzia³a i potrafi pogodziæ siê z pora¿k±. Z godno¶ci±!

Rafa³ - Czw Gru 09, 2010 09:15

No tak.
Na nikogo siê nie obra¿am, ¿al mi tylko Pana Kominka, który przez wiele lat siê udziela³, jest znany i lubiany a i tak zrobili¶cie go w ...ja.
Jak patrze na "solidarno¶c" w Radziwiu, to ten Lenin jednak by sie przyda³ :)
Pozdrowienia.

jamnik - Czw Gru 09, 2010 10:07

Nikt nikogo w h...a nie zrobi³ jak pan to delikatnie nazwa³.Tomek wygra³ wybory w Radziwiu tylko ¿±dni w³adzy inni musieli koniecznie wystartowac i sprz±tn±c mu g³osy..Miedzy innymi pan.Swoja droga z takim s³ownictwem zapewne by³by pan z³ym radnym.Wiec dobrze sie sta³o.
Rafa³ - Czw Gru 09, 2010 14:18

Panie Jamnik:
1. Nie u¿ywam niew³a¶ciwego s³ownictwa.
2. Wyraz, który ma Pan na my¶li piszemy przez Ch
3.Ja my¶la³em o Miko³aju :)
4. Proszê sprawdzic ile otrzyma³em g³osów na Radziwiu i zastanowi siê nad swoim postem.
5. Proponujê siedziec w budzie bo ogonek mo¿e zmarzn±c - bez obrazy.

wyborca - Czw Gru 09, 2010 18:25

Panie Rafale,
oprócz smarkaterii reprezentuje Pan te¿ model typowego k³amczuszka.
Nie s±dzê, aby ktokolwiek uwierzy³ teraz w Pana ¿al wobec przegranej Pana Kominka.
W³asna d..a bardziej boli.
Otrzeæ ³zy, wytrzeæ nosek, podziêkowaæ rodzinie za 25 g³osów i do przodu! (jak mawia³ Pana idol Lenin)
P.S.
Pisz±c d..a mia³em na my¶li duszê :)

Rafa³ - Czw Gru 09, 2010 18:57

Szanowny wyborco, nie posiadam rodziny mieszkaj±cej w Radziwiu.
To popiersie to nie Lenin lecz Macierewicz, tylko mu okulary spad³y.

tatar - Sob Gru 11, 2010 12:11

no i wrócili¶my lat 90 tych ubieg³ego stulecia czyli rz±dy komuszków i centro- prawicy. A wszystko zawdziêczamy ludziom obcym nie zwi±zanym z naszym ukochanym miastem. Bo jak mo¿na zauwa¿yæ tylko rdzenne dzielnice ( Radziwie, Stare Miasto i Borowiczki) potrafi± zawsze dobrze g³osowaæ (nie chodzi mi tylko o ostatnie wybory) a reszta to ludno¶æ nap³ywowa, która przyby³a do naszego miasta za pieniêdzmi zwi±zanymi z budow± petrochemii. szkodz tylko ¿e nie ma takiego forum w mie¶cie. Brawo dla Busoli i Radziwia .Pozdrawia prawdziwy tatar, radziwiak i p³oczczanin
OsieckiBogus³aw - Sob Gru 11, 2010 19:26
Temat postu: Do "tatara"
prawdziwy tatar, radziwiak i p³oczczanin
Tak, to musi byæ Kto¶. Znam, póki co, jedn± osobê, która przyznaje siê do tatarskiego i radziwskiego pochodzenia ale nie mieszka obecnie w Radziwiu. Z regu³y, wszyscy siê wstydz± pochodzenia tatarskiego. Mo¿e to, ¿e sprowadzi³em w tym roku do P³ocka prawdziwego Tatara, ksi±¿êcej krwi, naukowca, Selima Achmatowicza, prze³amie tê niechêæ. Z wyrazami szacunku, nie ironii, pozdrawiam.
Busola tylko pomaga forum. Dziêkujê za mi³e s³owa. Tym bardziej, ¿e inni "prawdziwi" radziwiacy strasz± prokuratorem za to w³a¶nie forum.
Dziêkujê za dyskusyjne ale nieobra¼liwe sformu³owania. Tak w³a¶nie winni¶my tu rozmawiaæ.
Spróbujê trochê broniæ ludno¶ci nap³ywowej. Pozwolê sobie zauwa¿yæ,m ¿e Marek Lajourdie, Leon Dorobek, ks. Aleksander Stru¿yñski to byli "nap³ywowi" radziwiacy. Nie tylko ja uwa¿am, ¿e zas³u¿yli siê dla Radziwia i nie tylko dla Radziwia.
Co do wyborów to dyskusyjne jest sformu³owanie "dobrze g³osowaæ". Co to znaczy? Czy ci co poprzednio dwukrotnie wybierali Milewskiego i teraz na Niego g³osowali to dobrze g³osowali?
Znam takich co twierdz±, ¿e g³osuj±c obecnie na Nowakowskiego, dobrze g³osowali. Problem tylko w tym, ¿e nie potrafili tego uzasadniæ.

administrator - Nie Gru 19, 2010 00:39
Temat postu: Wyniki g³osowania
OsieckiBogus³aw

Do³±czy³: 18 Pa¼ 2008
Posty: 236
Sk±d: Radziwie
Wys³any: Wto Gru 07, 2010 05:29 Druga tura

Wyniki g³osowania na prezydenta miasta P³ocka w drugiej turze.

Radziwie
Frekwencja
Stocznia - 32,94%
Przedszkole - 31,79%
G³osy
Miros³aw Milewski
Stocznia - 329 (59,28%)
Przedszkole - 349 (68,30%)
Andrzej Nowakowski
Stocznia - 226 (42,16%)
Przedszkole - 162 (31,70%)

OsieckiBogus³aw - Sro Gru 22, 2010 22:22
Temat postu: Jak g³osowano na Wojtka Paszkiewicza
Pan Wojciech Paszkiewicz znany jest w Radziwiu i zawsze w wyborach otrzymywa³ sporo g³osów z ca³ego Radziwia.
Tym razem w Przedszkolu otrzyma³ 65 g³osów a na Stoczni 0 (zero). Tymczasem z tego samego komitetu wyborczego "Nasz Kraj", znajduj±ca siê na li¶cie tu¿ nad nim Regina Parulska, ma³o znana w Radziwiu, otrzyma³a w Przedszkolu 0 (zero) g³osów i na Stoczni 38 g³osów.
Jak tylko to zauwa¿y³em zatelefonowa³em do p. Paszkiewicza z t± wiadomo¶ci±. Szkoda, ¿e nie protestowa³, do czego jako kanndydat mia³ prawo.
W³a¶nie znalaz³em podobny przypadek w Warszawie.Oszustwo wyborcze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group